مهر ۲۴, ۱۳۹۴

درباره ی ما

دیر سالی است افتخار خدمت به عزیزانمان در منطقه ۲۲ توشه راهمان گردیده است و توانسته ایم با فراهم نمودن کادری مجرب، مشاورانی تحصیلکرده و مکانی آرام در خدمت شهروندان و هموطنان فهیم و دوست داشتنیمان باشیم.

به خود می بالیم با ارائه خدمات متنوع توانسته ایم نامی شایسته در امور املاک منطقه کسب نمائیم و این چیزی نیست جز لطف حضرت حق و بزرگواری مشتریان که همه امید ما هستند.باشد تا لایق این اعتماد باشیم .

 

 

فعالیت های ما:

خرید و فروش

خرید و فروش و دلالی املاک علمی است در راستای پیشرفت های نوین. ما با افتخار حاصل تجربه و داشته هایمان را برای خرید و فروش املاک به شما هدیه می دهیم. آغاز دوستی هایمان با شما از خرید و فروش شروع خواهد شد ولی پایانی برای آن متصور نیستیم. 

رهن و اجاره

تنوع املاک ساخته شده در منطقه، در متراژهای گوناگون از ۶۰ متر تا ۲۶۰ متر در پهنه منطقه ۲۲٫ بهترین املاک تجاری، اداری و مسکونی را با بهترین قیمت ها و در کوتاه ترین زمان برای شما فراهم خواهیم نمود. ما را از سلیقه خود مطلع سازید تا همراه رویاهایتان باشیم.

پیش فروش و امتیاز

ارتباط مستمر با دفاتر و هیات مدیره تعاونی های مسکن موجود در منطقه ۲۲ و امین قرار گرفتن در کارهای اجرایی باعث گردیده بتوانیم بهترین امتیازها و پیش فروش ها را در اختیار داشته باشیم و گلچینی از امتیاز ها و پیش فروش های موجود در منطقه را به شما عرضه نمائیم. از هنگام خرید تا تحویل گرفتن پروژه در کنارتان خواهیم ماند.


مشارکت در ساخت

همکاران ما در دفتر مهندسی پروژه ها، شهرداری منطقه، ثبت اسناد و … کابوس ساخت و ساز را برای شما مالکان محترم شیرین و رویایی خواهند نمود. ما را در کنار خود داشته باشید تا هنر ساخت و ساز را به شیرینی تجربه نمایید. مشارکت در ساخت ، مدیریت پیمان، تامین مصالح و کلیه مراحل اجرا با نمونه های متعدد کاری