بهمن ۱۱, ۱۳۹۹

سهام ۵۰ متری و ۲۰ متری پروژه توانمندسازی ارتش، پهنه D شهرک چیتگر

سهام های ۲۰ متری و ۵۰ متری، طرح توانمند سازی ارتش، پهنه D شهرک چیتگر

طرح توانمند سازی کارکنان ارتش با واگذاری سهام های ۲۰ و ۵۰ متر مربعی از پهنه D شهرک مسکونی چیتگر آغاز گردید.

شهرک مسکونی بزرگ چیتگر یکی از مدرترین و بزرگترین پروژه های مسکونی منطقه ۲۲ و همچنین سطح کشور می باشد که توسط بنیاد تعاون ارتش ج.ا.ا در ۵ فاز A,B,C,D,E در حال ساخت و واگذاری می باشد.

شهرک-چیتگر-مشاورین-مسکن-رسام

تصاویر مراسم کلنگ زنی پروژه توانمندسازی ارتش

موقیعیت پهنه D شهرک چیتگر

پهنه D شهرک چیتگر در ضلع غربی دریاچه شهدای خلیج فارس و جنوب بزرگراه حکیم واقع شده است.

 

با توجه به تغییر قیمت ها، جهت کسب آخرین قیمت ها در زمینه خرید امتیازهای این پروژه با ما در تماس باشید.
پروژه میعاد-تعاونی شهید خلیلی-مشاورین مسکن رسام

معرفی پروژه مسکونی میعاد

پروژه مسکونی میعاد در لوکیشنی ایده‌آل در منطقه ۲۲، در همسایگی دریاچه چیتگر، زمینی به مساحت تقریبا ۱۸۰۰ متر و توسط تعاونی شهید خلیلی در حال اجرا است.

کاربری و سازنده طرح توانمند سازی ارتش

پروژه توانمند سازی ارتش با کاربری مسکونی و توسط موسسه مسکن سازان بتاجا در دست ساخت می باشد.

این پروژه شامل ۴ بلوک ۵۲ طبقه و شامل ۵۲۸۰ واحد مسکونی می باشد.

طبق اعلام تعاونی اجرای این پروژه به عهده شرکت پیمانکاری آرشام و همچنین محوطه سازی آن به عهده شرکت خاک ابنیه کسری خواهد بود.

مقدار پیشرفت پروژه
۰%

روال خرید و فروش سهام های طرح توانمند سازی

واحدهای طرح توانمند سازی ارتش به صورت سهام های ۲۰ و ۵۰ متر مربعی واگذار گردیده است و عضو پروژه جهت دریافت واحد می بایست حداقل ۲ سهام ۵۰ متری تهیه نماید.

اعضای اولیه این پروژه کارکنان ارتش با سنوات خدمتی بالای ۱۵ سال می باشند و سهام آنها بسته به واریزی و سال خدمتی آنها قیمت متفاوتی دارد.

نقل و انتقال به نام غیر (شخص غیر نظامی و پرسنل خارج از سازمان) به صورت وکالت بلاعزل و پس از استعلامات لازم از تعاونی می باشد.

پروژه زاگرس-تعاونی ابنیه همت-مشاورین مسکن رسام-2

معرفی پروژه مسکونی تجاری زاگرس

تعاونی توسعه ابنیه همت طی اطلاعیه ای ثبت نام قطعه زمینی تحت عنوان پروژه مسکونی تجاری زاگرس واقع در بام لند را اعلام نمود...

نمای-شهرک-چیتگر-مشاورین-مسکن-رسام

قیمت و واریزی سهام های ۲۰ و ۵۰ متری پهنه D

واحدهای طرح توانمند سازی ارتش به قیمت متری ۵ میلیون تومان و به صورت قطعی واگذار می گردد. بنابراین واریزی سهام های ۲۰ و ۵۰ متری آن به شرح ذیل می باشد.

سهام های ۵۰ متری: ۱۴۵ میلیون تومان واریزی (۷۵ میلیون تومان واریزی اولیه+۷۰ میلیون وام حکمت)+۱۰۵ ملیون تومان وام توانمند سازی با اقساط ماهیانه ۱٫۲۵۰ میلیون تومان

سهام های ۲۰ متری: ۱۰۰ میلیون تومان واریزی

که شخص خریدار علاوه بر واریزی های ذکر شده مبلغی را بابت حق امتیاز به عضو پروژه می بایست پرداخت نماید.

با توجه به تغییر قیمت ها، جهت کسب آخرین قیمت ها در زمینه خرید امتیازهای این پروژه با ما در تماس باشید.
طرح-توانمند-سازی-ارتش-پهنه-e-شهرک-چیتگر-مشاورین-مسکن-رسام
پروژه میعاد-تعاونی شهید خلیلی-مشاورین مسکن رسام

معرفی پروژه شمیم رحمت ۳ (نخل)

پروژه مسکونی شمیم رحمت ۳ یا مجتمع مسکونی نخل واقع در منطقه ۲۲ و در بلوار علوم و فنون واقع شده است و توسط تعاونی هوافضا سپاه در حال اجرا ...

صحبت های مدیر عامل بتاجا در حاشیه مراسم کلنگ زنی پروژه طبیعت

 مراسم گلنگ زنی پروژه ۵۲۸۰ واحدی طبیعت از مجموعه بزرگ شهری چیتگر در تاریخ یازدهم آبان ماه سال ۱۴۰۰در پهنه D چیتگر برگزار گردید .

این مراسم پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران آغاز گردید.

ابتدا مدیر عامل شرکت پیمانکار دارای رتبه طرف مشارکت گزارشی از اقدامات و برنامه ریزی های پیش بینی شده جهت اجرای پروژه ارائه و در ادامه امیر سرتیپ خرم طوسی این پروژه را در تحقق تدابیر امیر فرماندهی محترم آجا و بنیاد تعاون آجا بسیار مهم ارزیابی نمودند و از تلاش مدیر عامل بنیاد تعاون آجا جناب مهندس آقایی و همه دست اندرکاران تشکر کردند.

مهندس آقایی مدیر عامل بتاجا در ارتباط با اهمیت این پروژه گفت: پهنه طبیعت D چیتگر ظرفیت ایفای بخش زیادی از طرح توانمند سازی را دارا می باشد که با این روش اجرا، علاوه بر ارتقاء کیفیت ساخت و ساز، با سرعت قابل قبولی در زمان تعیین شده واحد های مسکونی به پرسنل محترم آجا که در این طرح عضو هستند تحویل داده خواهد شد و هیچگونه تأخیری در زمان تحویل حاصل نخواهد شد.

مهندس آقایی مدیرعامل بنیاد تعاون ارتش در حاشیه مراسم کلنگ زنی پروژه ۵۲۸۰ واحدی طبیعت چیتگر ارتش، گفت: مسئولان ارتش در کنار پرداختن به رسالت خطیری که در جهت تامین امنیت و دفاع از کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بر عهده دارند همواره توجه جدی به ارتقای سطح معیشت کارکنان داشته و بهبود معیشت و مسکن دار کردن این عزیزان از اولویت‌های اصلی فرماندهان بوده است. وی افزود: پروژه بزرگ چیتگر با سرعت بسیار بیشتری نسبت به گذشته در حال پیشر‌وی است و امیدوارم پروژه‌های مسکونی در موعد مقرر مورد بهره برداری قرار گرفته و موجب خرسندی و خانه دار شدن همکاران عزیز شود.همچنین در این مراسم از شرکت پیمانکاری آرشام به عنوان سازنده این پروژه نام برده شد.

درباره شرکت آرشام

شرکت ساختمانی اندیشمندان مسکن ساز آرشام با تکیه بر دانش فنی متخصصین خود و تجهیزات پیشرفته در امر سیستم های نوین ساخت و ساز در سال ۱۳۸۵ تاسیس شد. مجموعه آرشام به عنوان شرکتی پیشرو در استفاده از سیستم هی قالب تونلی در امر ساخت و ساز انبوه مسکن شناخته می شود.

این شرکت اولین بار در نیمه سال ۱۳۸۸ همزمان با شروع طرح مسکن مهر در شهر جدید پرند با اخذ قرارداد انبوه سازی در مجموعه صنعتی سازی کشور، تکنولوژی منحصر به خود در زمینه انبوه به روش قالب تونلی را آغاز نمود و توانست با ارائه سیستم های ایمن در برابر زلزله و با کیفیت و سرعت ساخت بالا، علاوه بر کسب رضایت متقاضیان نسبت به تحویل به موقع و رعایت اصول و الزامات مطایق با مقررات ملی ساختمان بومی کشور ایران، موجب جلب اعتماد کارفرمایان فعال در صنعت ساخت و ساز بر واگذاری پروژه های جدید به این شرکت گردد. در حال حاضر شرکت آرشام با استفاده از تجهیزات و امکانات خود و با تکیه بر اکیپ های متخصص در زمینه اجرا سیستم های قالب تونلی، دارای ظرفیت پذیرش و اجرای پنج هزار واحد مسکونی به روش صنعتی سازی می باشد.

کدام مجتمع ها در منطقه ۲۲ سند رسمی دارند؟

آپارتمان‌های سنددار در منطقه ۲۲

اکثر مجتمع های منطقه ۲۲ فاقد سند تک برگ هستند. با این حال تعدادی از آنها موفق به اخذ سند تک برگی شده اند که ...