دی ۱۷, ۱۳۹۴

مجتمع تجاری اداری لکسون، تعاونی توسعه ابنیه

معرفی کلی پروژه تجاری اداری لکسون

حضور پروژه های مختلف تجاری در تهران و شکست های متمادی آن ها منجر به ایجاد ضعف در این بخش از صنعت ساختمان چه در مرحله فروش و چه در زمان بهره برداری شده است .

درراستای برون رفت از بحران انحطاط مراکز تجاری ، تعریف مفهوم کاربری (Concept) و ارائه خدمات متمایز از جمله اقداماتیست که در این چند سال اخیر دراکثر کشورهای پیشرفته دنیا در حال اجراست. بر همین اساس نیز طراحی لکسون بر اساس آخرین متدهای روز جهان و با سبک مدرن می باشد که این پروژه را از سایر پروژه های منطقه متمایز خواهد نمود.

مجتمع تجاری اداری لکسون در ارتفاعات شمال غرب تهران در منطقه ۲۲ تهران با چشم‌اندازی زیبا به دریاچه و جنگل چیتگر قرار گرفته که قرارگرفتن در نوار ساحلی دریاچه چیتگر موقعیتی بسیار عالی به این پروژه خواهد داد. از مهمترین ویژگی‌ها و امکانات پروژه می‌توان به دسترسی آسان به پنج مسیر ارتباطی اصلی تهران شامل آزاد راه تهران – کرج، بزرگراه همت غرب، بزرگراه رسالت غرب، آزادراه تهران – شمال، آزادراه آزادگان و همچنین ایستگاه مترو چیتگر اشاره نمود.

مرکز تجاری، سالن آمفی‌تئاتر، تالار پذیرایی، زمین بازی کودکان، مهدکودک،‌ کتابخانه،‌ سیستم‌های اعلام و اطفای حریق، آسانسورهای متعدد و مجهز و ایمن، دیوارهای سبک و مقاوم در برابر عوامل طبیعی از جمله زلزله، باد و حوادثی از قبیل آتش‌سوزی، پنجره‌های UPVC با شیشه‌های دوجداره دارای عایق صوتی و حرارتی، سیستم کنترل انرژی EMS و مدیریت هوشمند ساختمان BMS،برق اضطراری، صاعقه‌گیر، شبکه گازرسانی شهری، شبکه آنتن مرکزی، ماهواره و اینترنت، شوت زباله، دوربین‌های مدار بسته، سرویس‌های بهداشتی و آشپزخانه با لوازم و تجهیزات مرغوب و درجه یک، با دیگر تجهیزات مدرن روز از امکانات خاص این پروژه می باشد. 

درباره تعاونی توسعه ابنیه همت:

شرکت تعاونی عمرانی توسعه ابنیه همت  در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۲۱ در قالب شرکت تعاونی تاسیس و با شماره ثبت ۴۲۴۰۷۴ در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۲۱ در اداره ثبت شرکتها تهران به ثبت رسید . بر اساس ماده ۳ اساسنامه مصوب ۱۳۹۰/۱۱/۱۳ موضوع فعالیت شرکت به شرح ذیل می‌باشد :

تهیه زمین با کاربری مناسب از منابع مجاز به منظور احداث ابنیه و فعالیتهای ساختمانی عمرانی در زمینه ساخت اماکن تجاری، اداری، آموزشی، مذهبی، درمانی، ورزشی، شهرک سازی، راه سازی، پل سازی، سدسازی، معماری، ایجاد نیروگاه، ابنیه های سبک و سنگین و … اجرای پروژه های تأسیساتی و خدماتی و نظایر آن بدون محدودیت به فعالیت خاص، مستقل و یا با استفاده از خدمات موسسات تخصصی و پیمانکاری ذیربط با رعایت ضوابط قانونی و قراردادهای منعقده با منابع واگذارنده زمین، سرمایه گذاران، متقاضیان و اشخاص حقیقی و حقوقی طرف قرارداد با شرکت.

این تعاونی با روزمه درخشان خود از خوشنام ترین  تعاونی های سطح منطقه ۲۲ می باشد. از نمونه کارهای این تعاونی می توان به پروژه مسکونی زاگرس، پروژه مسکونی فرزانگان، پروژه مسکونی الوند، پروژه مسکونی البرز و … نام برد.

پروژه لکسون-ورودی-مشاورین مسکن رسام

اطلاعات پروژه تجاری اداری لکسون

زیربنای کل احداثی پروژه تجاری اداری لکسون ۷۲۰۰۰ متر مربع می باشد که از این متراژ حدود ۷۵۰۰ متر بنای مفید تجاری و حدود ۲۱۵۰۰ متر بنای مفید اداری خواهد بود، این برج شامل ۳۰ طبقه که ۸ طبقه آن منفی ۱ طبقه همکف و ۲۱ طبقه آن مثبت می باشد، این برج حدود ۱۰۰۰ پارکینگ عمومی و اختصاصی را در طبقات ۸- الی ۱- خود قرار داده که با ۱۲ آسانسور و با برنامه های تعریف شده مراجعین را به واحدهای تجاری و اداری مورد نظر می رسانند.

مقدار پیشرفت پروژه
۰%

موقعیت پروژه لکسون روی نقشه:

نحوه نقل و انتقال پروژه تجاری اداری لکسون:

نقل و انتقال پروژه های این تعاونی از جمله مجتمع تجاری اداری لکسون به صورت انتقال قطعی و تسویه و در دفتر تعاونی صورت میگیرد.

شرایط پرداخت و متراژهای پروژه تجاری اداری لکسون:

واحد های اداری پروژه لکسون در دو تیپ اداری (Office) و اداری اقامتی (Home Office) و از متراژ حدودا ۸۰ الی ۲۰۰ مترمربع جهت واگذاری موجود می باشد.

همچنین متراژهای واحدهای تجاری این پروژه از حدود ۴۰ الی ۳۰۰ متر مربع جهت واگذاری موجود می باشد.

نحوه پرداختی پروژه به صورت نقدی و یا نقد و اقساط طبق جدول ذیل می باشد. همچنین به دلیل نوسان قیمت ها، جهت استعلام قیمت های به روز با مشاورین ما در تماس باشید.

حدود ۵۰ الی ۶۰ درصد مبلغ ثمن نقدا

حدود ۳۰ الی ۴۰ درصد مبلغ ثمن اقساط

حدود ۵ درصد مبلغ ثمن همزمان با تحویل

حدود ۵ درصد مبلغ ثمن همزمان با تنظیم سند

لکسون-04-12-99-مشاورین-مسکن-رسام

نمای پروژه لکسون در ۹۹/۱۲/۰۴

پروژه لکسون، مشاورین مسکن رسام نقشه
پروژه لکسون، مشاورین مسکن رسام
پروژه لکسون، مشاورین مسکن رسام نقشه 2
پروژه لکسون-نما24-10-99- مشاورین مسکن رسام